Hakkımızda

HAKKIMIZDA

   “DEKSAN Makine Sanayi olarak 1976 yılında zirai römork dönerleri imalatına başlayan firmamız, ilerleyen yıllarda imalatına, zirai römork, hidrolik teleskopik silindirleri ve frenli-frensiz dingilleri de ilave ederek 1985’ten günümüze, DEKSAN Hidrolik Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak devam etmektedir.

   Gelişen teknolojiyi yakından takip eden teknik kadromuz ve ARGE bolum elemanlarımız 2006-2007 yıllarında, TÜBİTAK’ın da kabul ederek desteklediği projemizle Türkiye’de ilk defa ürettiğimiz özel köşebentten, soğuk şişirme yöntemi ile kaynaksız römork dönerlerini (turnike) üretmiştir. Avrupa standartların da ürettiğimiz döner tablalar, sanayici ve çiftçilerimizin büyük ihtiyacını gidermiştir. Aynı zamanda Avrupa ve Asya ülkelerine de ihraç edilmektedir.

   2012 yılında teknik kadromuz yine sanayici ve çiftçilerimize büyük kolaylık ve rahatlık sağlayacak Hidrolikli KOMPAS sistemini geliştirmiştir. Damperli römorklarda ilk defa uyguladığımız bu sistem, tek kademede kısa stroklarda 55-60 derece devirme acısını ve yüksek tonajlı kaldırma kapasiteyle, Türkiye’de ilk defa DEKSAN kalitesiyle hizmete sunulmuştur. Teknolojinin son yeniklerini yakından takip eden DEKSAN, Türkiye’nin her noktasında ve yurt dışında da güvenilir ve aranan bir marka olmayı başarmış bir kuruluştur.

  Konusunda uzman, 35 yıllık deneyimiyle, teknolojik yeniliklerin oncu kuruluşu olarak, sanayicisi ve çiftçisine kaliteden ve güvenilirliğinden odun vermeden hizmet vermenin onurunu ve gururunu taşımaktadır.

   Deksan A.Ş. hızla değişen teknolojik taleplerinizde en doğru ve en güvenilir tercihiniz olarak daima yanınızda olmaya devam edecektir. Gelecekte de birlikte olma dileğimizle... “

 

Mevlut BÜYÜKDAĞLIOĞLU

Makine Mühendisi

Yönetim Kurulu Başkanı

İlkelerimiz

Misyon

Vizyon

Değer Üretmek

Strateji

Araştırma

Geliştirme

Misyonumuz

Hidrolik Sektöründe Kalitenin Öncüsü: Deksan.
Ürünlerimiz

Hidrolik Sektöründe Kalitenin Öncüsü: Deksan.