Ortakol Silindirleri

Ortakol Silindirleri

Kapasite Tablosu

KodL (mm)L + Ls (mm)Strok (Ls) (mm)ØD1ØD2H (mm)ØD3
DEK.09.01.070.50050066016070404427
DEK.09.01.070.57057080023070404427
DEK.09.01.070.60060086026070404427
DEK.09.01.070.670670100033070404427
DEK.09.01.080.50050066016080454427
DEK.09.01.080.57057080023080454427
DEK.09.01.080.60060086026080454427
DEK.09.01.080.670670100033080454427
DEK.09.01.095.500500660160955044/5127/32
DEK.09.01.095.570570800230955044/5127/32
DEK.09.01.095.600600860260955044/5127/32
DEK.09.01.095.6706701000330955044/5127/32
DEK.09.01.105.5005006601601055544/5127/32
DEK.09.01.105.5705708002301055544/5127/32
DEK.09.01.105.6006008602601055544/5127/32
DEK.09.01.105.67067010003301055544/5127/32

Diğer Ürünlerimiz

Kurtağızlı Ortakol Silindirleri (Dana Gözlü)

Kurtağızlı Ortakol Silindirleri (Dana Gözlü) Ürünü İncele
→

Kurtağızlı Ortakol Silindirleri (Mafsallı)

Kurtağızlı Ortakol Silindirleri (Mafsallı) Ürünü İncele
→

Yankol Silindirleri

Yankol Silindirleri Ürünü İncele
→

Traktör Pulluk Silindirleri

Traktör Pulluk Silindirleri Ürünü İncele
→